Anasayfa İletişim Site Haritası
Anasayfa Şirket Ürünler Referanslar Haberler İnsan Kaynakları İletişim


 

  1983''ten bugüne ülkemizin kaynaklarını ülkemiz yararına kullanıyoruz. Türkiye yassı mamul üretim sektöründe son teknolojilerle üretim yapan üç firmadan birisi olan Tezcan, 1983 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi''nde Galva-1 fabrikası ile sektöre adımını atmıştır. Aynı bünyede soğuk sac, galvanizli sac, boyalı sac üretim prosesleriyle birlikte çelik servis üretim merkezini de bulunduran %100 yerli sermayeli tek entegre özel sektör yassı mamul üreticisidir. Ülkemizin yassı mamule olan yoğun talebine paralel olarak gelişimini devam ettiren Tezcan, 2000 yılında teknolojisini tamamen yenileyerek ve dünya üzerindeki sendzimir metodu olarak da bilinen son teknolojiyi ülkemize ilk olarak getirerek sektörde bir çığır açmıştır.
Tezcan GalvanizWORKCUBE METAL ile devam etmektedir.
 
  Tavlama ve Temper Ünitelerini de içeren yıllık 300.000 ton kapasiteli Soğuk Haddehane tesisleri üretimlerine WORKCUBE METAL ile devam etmektedir.
 
  TATMETAL, otomotiv yan sanayi, makine, yapı sektörü, asansör, ısıtma ve soğutma, panel radyatör, mobilya ve beyaz eşya sanayilerinde ihtiyaç duyulan malzemelerin, istenilen kalite, cins ve ebatta sanayicilerin kullanımına sunulmasında WORKCUBE METAL ile çalışmaktadır.

     
  1984 yılında Perşembe Pazarında adım attığı Demir Çelik Sektörüne, Dudullu ve Karadeniz Ereğli'den sonra büyüme hedefleri doğrultusunda Gebze Organize Sanayi Bölgesin'de devam eden Has Metal, iki adet boy kesme, iki adet dilme hattıyla geniş bir müşteri portföyüne hizmet veriyor. GOSB'daki modern tesisinde 25 bin metrekare üzerindeki arsasında 18 bin metrekare kapalı alanda hizmet veren Has Metal, yıllık 330 bin boy kesme ve dilme kapasitesine sahip. Yassı mamul sektöründe, üretici ile tüketici arasında tüketiciye daha yakın bir pozisyonda köprü görevi görmekte olan Has Metal'in müşterileri portföyü arasında ağırlıklı olarak otomotiv, beyaz eşya, elektrik pano firmaları olmakla beraber, gereksinimi olan diğer sektörlerdeki firmalara da birinci sınıf malzeme tedariki de yapılmaktadır.

HAS METAL TİCARET VE SANAYİ LİMİTED SİRKETİ WORKCUBE METAL ile çalışmaktadır.

 
 

 MTC Metal Dış Ticaret Ltd.Şti is an   international iron and steel trading company   established in 2006 in order to extend the   activities of Yassi Metal Dış Tic.San.Ltd.Şti.   The partners of Yassı Metal Dış Tic. San.   Ltd.Şti have been active in import and   distribution of flat rolled steel products all   around Turkey for 25 years.
  MTC METAL DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. is   specialized on supplying flat and long products and also scrap trading to and from Turkey.

MTC METAL DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ WORKCUBE METAL ile çalışmaktadır.

 
 

Demir çelik sektöründe yaklaşık 25 senedir faaliyet gösteren, Akar Metal'in bir uzantısı olan ve sektörün önde gelen kuruluşlarından olan Yassı Metal 2005 yılında kurulmuştur. Şirketin kurucusu aynı zamanda yine bu sektörde lider olan başka bir şirket “Grup Metal” inde kurucu ortağıdır. Şirket yılda ortalama 150 bin ton yassı demir çelik ithalatı yapmaktadır. Şirketimizin ürün portföyü soğuk çekilmiş rulo sac, sıcak çekilmiş rulo sac, sıcak çekilmiş paket sac, soğuk çekilmiş paket sac ve levhadır.

YASSI METAL LTD.ŞTİ WORKCUBE METAL ile çalışmaktadır.

 
 

Çemsan Demir-Çelik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Karedeniz Ereğli'de 1971 yılında kurulmuştur. İlk yıllarda 3.000 m2 taban, 2.500 m2 kapalı alana kurulu fabrika tesisleri günümüzde, 25.000 m2 taban, 8.500 m2 kapalı alan, 4 holden oluşan son derece modern tesislerinde 150.000 Ton/Yıl kapasiteli sanayi sektörünün ihtiyacı olan özel boyutlandırılmış dekape, soğuk,sıcak haddelenmiş ve galvenizlenmiş saca esnek ve hızlı bir üretimle isteğe uygun olarak kenar kesme, boy kesme, çelik ambalaj çemberi ve tokası, dilme ve giyotin kesim işlemleri uygulanmaktadır.Yaklaşık olarak 15 değişik sektörde orta ve küçük ölçekli sanayici müşterilere ve nihai kullanıcılara hizmet verilmektedir

ÇEMSAN DEMİR ÇELİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. WORKCUBE METAL ile çalışmaktadır.

 
  Yassı Metal sektöründe yerli ve ithal olmak üzere soğuk sac, sıcak haddelenmiş rulo sac ve levha, galvanizli sac ve Boyalı Galvaniz Sac ürün gruplarında rulo kesimi-açılımı hizmeti vermektedir. Erdemir ve çeşitli dünya yassı çelik üreticilerinin ürünlerini stoklarında bulunduran firma sürekli artan pazar payı ile satış portföyünü genişletmektedir. Gökmetal Dış Ticaret ve Ltd. Şti. her biri kendi alanında son derece donanımlı ve tecrübeli olan, sektördeki gelişmeleri hem ülkemizde hem de dünyada yakından takip eden, Kalite ve Güven konusunda taviz vermeyen firma prensibi ve müşteri odaklı hizmet anlayışını her koşulda ilke edinmiş personeli ile müşterilerinin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap vermektedir.

GÖKMETAL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. WORKCUBE METAL ile çalışmaktadır.

 
  Kocaer Haddecilik, Kocaer Grubu'nun ilk şirketi olup, faaliyetine 1960’lı yılların başında Denizli’de başladı. 1996 yılında, İzmir’in Aliağa ilçesinde kurulan 2. demir çelik fabrikası ve 2008 yılında kurulan 3. demir çelik fabrikası ile birlikte toplamda 260.000 m2 alanın 70.000m2’si kapalı olmak üzere, aylık ortalama 45.000 tonluk üretimiyle, yıllık da 500.000 ton kapasiteye ulaşmıştır. KÖŞEBENT, UPN, IPN, IPE, T, LAMA, KARE, DÜZ YUVARLAK, NERVÜRLÜ İnşaat demirleri ile ÖZEL PENCERE PROFİLLERİ olan F2 ve F3-A demirleri üreten firma 2010 yılı içerisinde çelikhane kurmak için çalışmalarına başlamıştır.

KOCAER GROUP WORKCUBE METAL ile çalışmaktadır.

 
  1987 Yılında Kurulan Erdoğan Metal Kdz. Ereğli´de 8000 m2 kapalı 7000 m2 açık alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Tesiste 0.50 mm´den 25 mm´ye kadar rulo açma , doğrultma dilme ve paketleme yapılmaktadır. Son olarak 2003 yılında Ankara´da Çepaş Galvaniz tesisini kurmuştur. Çepaş Galvaniz 54000 m2 açık 8000 m2 kapalı alanda galvanizleme , oto korkuluk , bariyer , poligon aydınlatma direkleri , trafik işaret levha ve direkleri, çelik konstrüksiyon imalatları vs… gibi konularda Ankara´da faaliyet göstermektedir.

ERDOĞAN METAL WORKCUBE METAL ile çalışmaktadır.

 
  İttifak Metal Çelik Servis Merkezi 1995 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Fazlı Erdoğan önderliğinde Kdz.Ereğli merkezde sac kesme, dilme ve rulo boy açma üzerine kurulmuş bir Çelik Servis Merkezidir. Çelik Servis Merkezimizde 0.50 mm den 25 mm ye kadar rulo boy açma ve doğrultma, 0.18 mm den 5 mm ye kadar dilme işlemi yapılmaktadır.Tesis toplam 15.000 m2 alan üzerine kurulu 5.000 m2 kapalı olan, 10.000 m2 açık saha olarak kullanılan bir işletmedir.

İTTİFAK METAL WORKCUBE METAL ile çalışmaktadır.

 
 

ÖZTAŞ METAL LTD. ŞTİ. WORKCUBE METAL ile çalışmaktadır.

 
  Emre Metal San.Tic. Ltd. Şti. geniş yassı çelik ürün yelpazesiyle, demir-çelik sektörüne ve sanayiciye hizmet vermektedir. ERDEMİR ve çeşitli dünya yassı çelik üreticilerinin ürünlerini stoklarında bulundurmaya çalışan sürekli artan pazar payı ile satış portföyünü genişletmektedir.Çelik servis merkezi olarak, çelik üreticisi ile nihai kullanıcı arasında köprü vazifesi gören, yaptığı yeni yatırımları sürekli artan makine parkıyla tüm yassı çelik kullanıcılarına hizmet vermeye çalışan Çelik servis merkezimizde hassas ve dar toleranslarda boy kesimi yapılabilmektedir.

EMRE METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. WORKCUBE METAL ile çalışmaktadır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Şirket | Ürünler | Referanslar | Haberler | İletişim
Copyright © Evea Bilişim ve Yazılım Ltd. Şti. | 0372 3161103 | designed by izzet ince