Anasayfa İletişim Site Haritası
Anasayfa Şirket Ürünler Referanslar Haberler İnsan Kaynakları İletişim


   Evea Bilişim 2005 Haziran‘da İstanbul’da kuruldu. Ana faliyet alanımız yazılım. Üretime dayalı işletmeler için kurumsal yazılım üretmeyi kendimize ana hedef seçtik.

   İstanbul, en önemli üretim ve ticaret merkezi olması nedeniyle, ilk kuruluşumuzu İstanbul’da yaptık. Alt yapı olarak metallurji sektöründeki deneyimimizi kullanarak kurumsal yazılım üretme hedefimizi yakalamayı planladık. Öncelikle bu sektördeki deneyimimizi daha aktif kullanabilmek için metal sektörünün kalbi olan ve ERDEMİR’in bulunduğu Karadeniz, Ereğli’de faliyetlerimizi ön plana çıkarmayı kararlaştırdık.

   Ereğli bölgesi ERDEMİR sayesinde çelik merkezi olma yönünde önemli gelişmeler yaşamakta. Biz de bu bölgede faliyet gösteren orta/büyük boy işletmelerin kurumsal üretim yönetim sistemleri ihtiyaçlarını yerinde karşılamak için çözümler üretiyoruz.

   Metal sektöründeki fonksiyonel ihtiyaçları göz önüne alarak piyasada bulunan diğer çözümlerden farklı olarak ERP_CRM_SCM fonksiyonlarının tümünü kapsamakla birlikte, metal sektörünün ihtiyaçlarına özgü üretim yönetimi ve kontrol sistemi fonksiyonlarını da karşılamak üzere yeniden tasarlanacak MES entegre fonksiyonel alt yapısı ile pazardaki yerimizi almayı düşünüyoruz.

   Teknolojik alt yapı olarak WorkCube’un temel teknolojik özelliklerini taşıyan, yani web tabanlı ve J2EE mimari yapısında platform bağımsız bir çözüm olacak. Fonksiyonel mimari olarak MES fonksiyonları ana uzmanlık alanımız olduğu için bu konuda pazarda önemli bir yer alacağımızı düşünüyoruz. Fakat işletmelerin tek başına bir MES çözümü ile ihtiyaçlarını karşılaması mümkün olmadığından, hem teknolojik hem de fonksiyonel açıdan güçlü bir ortak ile servis tabanlı bir entegrasyon sağlıyarak çözüm üretmeyi tercih ettik.

   Bu yüzden Workcube ile çözümleri ortak platformda birleştirme ve sektöre özel bir dikey çözüm olarak "WorkCube Metal" çözümünü pazara sunmak için beraber çalışma kararı aldık.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Şirket | Ürünler | Referanslar | Haberler | İletişim
Copyright © Evea Bilişim ve Yazılım Ltd. Şti. | 0372 3161103 | designed by izzet ince