Anasayfa İletişim Site Haritası
Anasayfa Şirket Ürünler Referanslar Haberler İnsan Kaynakları İletişim

metal sektöründe
yepyeni kurumsal bilgi sistemi

   Zor ve karışık iş süreçlerine sahip olan metal sektörü için ERP’den fazlası
lazım. %100 web tabanlı, yarının teknolojileriyle hazırlanan Workcube:Metal;
kapsamlı ERP, CRM ve Tedarik Zinciri Yönetimi yanında metal sektörüne
özel, üretim yönetimi ihtiyaçlarını karşılayacak fonksiyonları da sunuyor.

   Metal üreticileri, sanayinin (uyarlığın) en temel hammadde, yarı mamul ve mamul ihtiyaçlarını karşılarlar. Ürün ve müşteri çeşitliliği oldukça fazladır. Metal üreticileri üretim döngüsünün kaliteli ve hızlı işlemesini sağlamada kritik role sahiptirler. Üretim sürecindeki zorluklar ve dış baskı, piyasa ihtiyaçlarını karşılayacak kalite ve hızda üretim yapmalarını sağlayacak üretim ve bilgi teknolojilerine sahip olmalarını zorunlu kılar.

   Üretim teknolojilerini kullanma, kalite, verimlilik gibi temel üretim parametrelerini sürekli kılma, bilgi birikiminin (know-how) işletmede kullanılabilir, ulaşılabilir ve geliştirilebilir olmasıyla orantılıdır. Bilgi birikimini kişilerden bağımsız kılmak, işletmenin ortak varlığı haline dönüştürmek bu birikimin yönetilebilir, geliştirilebilir ve ulaşılabilir olmasını gerektirir. Kurumsal işletmelerde bilgi sistemleri, sinir sistemi gibi çalışır.

   Günümüz rekabetçi ortamında üretim teknolojilerindeki üstünlüğün yanında, hızlı, doğru ve güvenilir bilgi teknolojileri de, pazar payını artırmada önemli avantajlar sağlar. işletme kendi iç dünyasında bilgiyi dağıtma ve toplamanın yanında, dış dünyayla da aynı ilişki içindedir.

   WORKCUBE olarak günümüzün bu rekabetçi ve hızlı ortamına ayak uydurmak için, işletmenin ihtiyaç duyduğu bütün bilgi yönetim ve paylaşım aletlerini tek kutuda toplamayı; hızlı, pratik, kolay yönetilebilir, kolay edinilebilir, kolay sürdürülebilir olmayı hedeşedik ve önemli başarılar sağladık.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Şirket | Ürünler | Referanslar | Haberler | İletişim
Copyright © Evea Bilişim ve Yazılım Ltd. Şti. | 0372 3161103 | designed by izzet ince